Київрада відклала вирішення питань бюджету міста і надбавок вчителям та медикам

  На першу в цьому році сесію Київради нарешті зібралися столичні депутати. Однак працювати вирішили недовго. Із порядку денного виключили близько десятка питань.
  Серед них - зміни до бюджету. Натомість ухвалили низку соціальних програм та вдруге передали в оренду аеропорт "Жуляни" компанії "Майстер-авіа".  Нагадаємо, попереднє рішення про передачу летовища оскаржували у суді.

  Сьому сесію Київради шостого скликання відкриває Олесь Довгий. На урочистості чекали мера - та дарма. Роботу почали із скорочення порядку денного.

  Надбавок до зарплати вчителі та медики не бачитимуть щонайменше тиждень. Зміни до бюджету та програми соціального-економічного розвитку депутати вирішили розглянути наступного четверга. Натомість - згодилися вчити за міські кошти 140 студентів - майбутніх лікарів. "Гроші на вітер", кажуть деякі депутати.

  Серед затверджених соціальних програм - "Діти вулиці". Вона має допомагати сиротам знаходити нові родини. Продовжили й дію міської програми "Турбота", що спрямована на  допомогу малозабезпеченим та неповносправним. Вона ж гарантує й безкоштовний проїзд у метро столичним пенсіонерам.

  Наступного разу столичні депутати зберуться вже за тиждень. Мають перекроїти міський бюджет та розділити один мільярд гривень державної субвенції між об`єктами до Євро-2012. 

  Світлана Одаренко, Андрій Верстюк, 5-й канал.  

  Попередній матеріал
  У МВС порушили кримінальну справу щодо нападу на Чижмаря
  Наступний матеріал
  У КОДА вшанували ветеранів бойових дій на території інших держав
  Теги: