У КОДА презентували проект бізнес-інкубатора

  Презентація бізнес-інкубатора відбулася у Київській облдержадміністрації. Втілити в життя проект в області планують на початку листопада.

  Така організація стане першою на Київщині. Бізнес-інкубатор розрахований на молодих підприємців. За 3 тисячі 200 гривень на місяць їм надають офісне приміщення, бухгалтерську та юридичну підтримку. За додаткові кошти допомагають із створенням сайту, надають консультації фахівців тощо. Організація працюватиме у селі Забір`я Києво-Святошинського району.

  Арсен Саркісян, керівник проекту: "Випускники ВУЗів, молоді підприємці, бізнесмени. Вони потрапляють в бізнес-інкубатор, проходять попередній відбірковий тур. Ті учасники, які проходять відбірковий тур, вони автоматично стають учасниками проекту. Що ж вони отримують по факту? Перш за все, вони отримують програму навчання".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Молоді люди, які після закінчення ВУЗу збираються відкривати приватний бізнес і у кожного є проблема, який зробити правильний крок і з чого розпочати? На сьогоднішній день ми відпрацювали із підприємством, яке бере на себе виділення бізнес-центру, робочого місця, а найголовніше - спеціалістів".

  Попередній матеріал
  У центрі Києва горів ТРЦ - обійшлось без жертв
  Наступний матеріал
  Працівники ДАІ влаштували рейд столичними школами та дитсадками
  Теги: