Працівники ДАІ влаштували рейд столичними школами та дитсадками

  Дотримуватися правил дорожнього руху та носити одяг зі світлоповертаючими елементами закликають школярів працівники Державтоінспеції. Напередодні шкільних канікул вони влаштували рейд столичними школами та дитсадками.

  На навчально-виховних закладах вивісили інформаційні плакати, які наголошують на правилах поведінки на дорозі. Також наліпки роздали і водіям громадського транспорту. Під час відпочинку школярів - це особливо актуально, наголошують у ДАІ, оскільки діти частіше лишаються без нагляду дорослих. За останні дев`ять місяців у столиці трапилося близько півтори сотні ДТП за участі дітей, шестеро з них - загинули.

  Юлія Чайка, інспектор Деснянського відділу ДАІ: "Ми проводимо профілактичні бесіди в усіх навчальних закладах району - це дитячі садочки, школи, і проводимо бесіди з водіями про необхідність дотримання правил дорожнього руху і про обов`язкове носіння світлоповертаючих елементів".

  Ірина Андрієвська, заступник директора школи з виховної роботи: "Маємо надію, що це іще один такий момент, який нагадає не тільки нашим дітям, але й батькам про те, що вони в першу чергу відповідальні за життя і здоров`я своїх дітей".

  Попередній матеріал
  У КОДА презентували проект бізнес-інкубатора
  Наступний матеріал
  Синоптики прогнозують похолодання наприкінці тижня
  Теги: