У Києві масових скорочень не очікують

  Попри чутки про початок чергової фінансової кризи - у столиці масових скорочень не очікують.

  Експерти відзначають, нині непросто знайти роботу юристам - на одну вільну вакансію припадає 16 резюме, менеджерам з персоналу - у них конкурс складає в середньому 8-10 претендентів на місце. Така ж ситуація у галузі фінансів та страхування. Водночас, на думку експертів, стійким буде попит на фахівців айті-технологій, програмування та зв`язку, фармацевтів та персоналу у галузі торгівлі - менеджерів з продажу, продавців-консультантів, та торгових представників. Експерти заспокоюють: скорочення персоналу - у разі кризи - навряд будуть масовими, а справжнім фахівцям знайти роботу у столиці буде не складно. Хоча й не виключають ймовірність припливу робочої сили з регіонів, і, як наслідок, збільшення конкурсів на вакантні посади.  

  Герман Овчаренко, експерт ринку праці: "В столице отличается очень ситуация в целом от Украины. То есть ,уровень по безработице тут ниже , чем в целом по Украине. А, посколкьу, основные представительства компаний, основные управляющие компанией, они представлены главным образом в Киеве. Поэтому, административный персонал востребован очень высоко, менеджеры, администраторы, офис-менеджеры. Могут быть востребованы в ближайшее время специалисты по стратегическому консалтингу, антикризисные менеджеры, по управленческому консалтингу".

  Мірошниченко, Ради федерації роботодавців: "Я не думаю, що треба очікувати масових звільнень. Як правило, загострення відбувається нга початку весни, але воно буде залежати від зовнішньої конюктури. Потрібні зараз слюсар-сантехнік, інженер-механік, інженер-теплотехнік, інженер, інженер, інженер".

  Попередній матеріал
  Незначне підвищення цін на продукти до Нового року прогнозують українські аналітики
  Наступний матеріал
  Флеш-моб до сторіччя незалежності Албанії влаштували у Косово
  Теги: