У Києві дискутували щодо перспективи дочасних виборів мера міста

  Терміново міняти Закони або забути про перевибори мера взагалі. Це головна теза політичних опонентів Леоніда Черновецього. Вони знову зібралися за круглим столом подискутувати на тему доцільності та перспективи дочасних виборів мера Києва та Київради.
  Поки у Верховній Раді - театр абсурду, Київрада не працює взагалі. Тим часом опозиція звинувачує мера у централізації влади, відсутності стратегії розвитку міста та неналежній підготовці до Євро-2012. Пропозиції потенційних кандидатів на крісло мера - повернутися до мажоритарної системи виборів та переобирати мера у два тури. Також парламентарії несподівано зізналися: в опозиції немає єдиного кандидата на посаду мера.

  Микола Катеринчук, народний депутат, "Наша Україна - Народна самооборона": "Ніякого єдиного кандидата не буде, буде багато кандидатів-переможе кращий. Киян більше турбує питання тарифів та цін, а не перерозподілу землі".

  Віктор Пилипишин, народний депутат, Блок Литвина: "От у мене є соціологіні опитування: більше семидесяти відсотків людей не задоволені тієї ситемою, яка є сьогодні. Чи будуть обиратися депутати, які будуть виконувати роль олов`яних солдатиків. Треба прийняти рішення про повернення до мажоритарної системи та проводити перевибори восени".

  У разі перевиборів мера, Київ отримає Черновецького в квадраті, - у цьому переконувала опонентів заступник чинного мера Ірена Кільчицька.

  Ірена Кільчицька, заступник голови КМДА: "Підстав законних для перевиборів в Києві немає. Якщо вони з`являться у Верховної Ради, то команда Черновецького піде на вибори. І кияни прості мешканці його підтримають, і в випадку перевиборів Київ знов отримає Черновецького, але вдвічі сильнішого".
  Попередній матеріал
  У КМДА радять не збільшувати вартість проїзду в маршрутках
  Наступний матеріал
  Василю Левковичу вручили Золотого Хреста (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...