У дитячому таборі "Каштан" урочисто відкрили спартакіаду

  Відпочинок із користю. У дитячому таборі "Каштан" урочисто відкрили спартакіаду. Упродовж трьох тижнів хлопці і дівчата змагатимуться у найрізноманітніших видах спорту. Відкривали сьогоднішнє свято тхеквондисти.

  На спортивне дійство поспішають усі "каштанівці". Збігаються з різних куточків. Наймолодші - найчемніші. На майданчику вони - перші. Свято проводять за усіма канонами спартакіади. Спочатку вішають Олімпійський прапор. Після - запалюють вогонь.

  Розпочати спартакіаду доручають команді тхеквондистів. Хлопців тренують володарі чорних поясів. Про останні мріє кожен юнак.

  Артем, спортсмен: "Я хочу, звичайно, чорний".

  "Каштанівці" хоч і юні, та до мети ідуть впевнено. Золотою медаллю може похвалитися чи не кожен.

  Журналіст: "У кого э медалі? В усіх є медалі?"
   
  Діти:
  "Да!"

  На майданчику демонструють видовищні трюки. З упевненістю виконують номер із ножем. Дошку розбивають - одним ударом ноги. Та навіть примудряються пробігтися по товаришах.

  Тренери успіхами підопічних задоволені. Втім, у роботі із дітьми найважливішим вважають не результати, а виховання особистостей із високими моральними принципами.

  Василь Іванішів, тренер тхеквондо: "Людина повинна завжди залишатися людиною. Не залежить - сильніший чи спритніший від когось. Вони повинні розуміти, на першому місці - взаємоповага і взаємодопомога".

  Спартакіаду у "Каштані" проводять щоліта майже 30 років поспіль. Упродовж трьох тижнів юні відпочивальники матимуть нагоду спробувати сили у більш як 10-ти видах спорту. 

  Наталка Бочан, Іван Довганик, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Прокуратура заявляє про порушення перевізниками норм безпеки
  Наступний матеріал
  Стали відомі дати матчів 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів
  Теги: