У двох столичних лікарнях коштами добравців встановили апарати плазмофереза

  Дитяча смертність у Києві суттєво зменшиться. Допоможуть в цьому два апарати плазмофереза. Їх придбав та подарував лікарням один з банків столиці. Обладнання встановили у Київській дитячій інфекційній лікарні та у Дитячому відділенні інституту онкології.
  Тепер у цих двох закладах хворим дітям робитимуть плазмоферез  - процедуру, яка  допомагає очистити кров від небезпечних речовин, що утворилися під час хвороби.

  Віктор Буяло, завідувач відділення реанімації Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні: "Этот аппарат используется на нашей базе на протяжении двух лет. Сдвиги положительные. Более быстрый выход больного из тяжелого состояния. То есть, если он по показаниям используется, то меньше осложнений, меньше инвалидизации больного после перенесеного заболевания".

  Методику плазмоферезу застосовують під час лікування захворювань у неврології, ревматології, гінекології.  Придбання апаратів плазмоферезу узяв на себе "Родовід Банк", завдяки благодійній підтримці якого нове обладнання і з`явилося у київських лікарнях. Ідея придбати вкрай необхідне устаткування виникло у керівництва банку після того, як захворіла дитина працівника закладу.

  Денис Горбуненко, голова правління ВАТ "Родовід Банк": "Мы знали об этой проблеме. У нас случилось горе с ребенком сотрудника. Это как бы развилось. Мы узнали об этой ситуации и начали дейстовать".

  Поки що в Києві лише кілька закладів можуть похизуватися таким устаткуванням. Тоді як воно потрібне кожній лікарні столиці. Але у бюджеті на це грошей не передбачено. Чи не єдиний вихід - благодійна допомога. 

  Денис Горбуненко, голова правління ВАТ правління Родовід Банк": "У нас программа есть ещё одна, дополнительная, которую мы развиваем. В этом году мы закупаем ещё томограф, достаточно большой, современный. Он будет установлен в Украине. Такие какието-то программы Банк продолжает делать. То есть это не точечная какая-то акция, ни с чем не связанная, просто стараемся что-то привнести".

  Олександра Журахівська, Іван Головач, 5 канал
  Попередній матеріал
  Вагітним киянкам радять їсти більше свіжих якісних овочів та фруктів
  Наступний матеріал
  Черговий земельний скандал на Київщині
  Теги:
  Loading...