Черговий земельний скандал на Київщині

  Хто винен у розбазарюванні землі на Київщині? Відповідь на це запитання сьогодні лунала біля стін Київської обладміністрації. Вранці кількасот селян разом із депутатами Бориспільщини вигукували імена та прізвища обласних посадовців.
  Передусім пікетувальники вимагали відставки керівника Київоблзему Андрія Іванюка. Хоча той обіймає цю посаду лише два місяці, йому вже інкримінують купу зловживань. Мовляв, чиновник в авральному порядку роздав за безцінь тисячі гектарів землі та лісів Київщини. Такі факти оприлюднив депутат Бориспільскої міськради Ярослав Годунок.

  Ярослав Годунок, депутат Бориспільської міськради: "Цілі острови сьогодні роздаються. Я хочу сказати, що Засуха відпочиває, в порівнянні з тими зловживаннями, погодженнями, які робить сьогодні пан Іванюк. Роздані за останніх його три місяці на 5 мільярдів доларів лісів. І чотирнадцять кримінальних справ, які завела сьогодні прокуратура Київської області, їх потрібно заводити в час 14".

  Геть протилежної думки представники самої Київоблради. Там ці заяви розцінили як наклеп на посадовця. А такі спроби дискредитивути керівника Київоблзему - намаганням посадити у це крісло свою людину.

  Володимир Федосєєв, голова фракції "Наша Україна"в Київоблраді: "Це шоу, яке організоване певними силами, які, дійсно, дерибанять Київщину, і яким Іванюк особисто заважає як людина чесна і незаплямована. Тому що він очолює земельний відділ в Київській області близько двох місяців, прийшов зі Служби безпеки України і взагалі відома людина як борець з корупцією і з цими випадками дерибану землі в Київській області".
  Попередній матеріал
  У двох столичних лікарнях коштами добравців встановили апарати плазмофереза
  Наступний матеріал
  У ДТП в Непалі постраждали двоє українців
  Теги:
  Loading...