У Деснянському районі позбавляють приміщення "Червоний хрест"

  "Червоний хрест" Деснянського району невдовзі може опинитись на вулиці. Районне управління освіти хоче виселити організацію із приміщення дитячого садочка. Вони вже подали до суду на "Червоний хрест" і вимагають негайно залишити будівлю.

  Пенсіонерка Тамара Іванівна ані до лікарні, ані до поліклініки давно не ходить. У "Червоному хресті", каже, і спеціалісти кваліфіковані, і обслуговують задарма.

  Тамара Гірич, пенсіонерка: "Если мне плохо - я в поликлинику не дойду. И в поликлинике я вообще не нужна там. Там вы знаете как теперь. Надо большой карман иметь".

  Тепер благодійна організація може припинити свою роботу. Із приміщення дитячого садка, яке вони винаймають уже 15 років, організацію виселяють - адже термін оренди закінчився іще торік. Продовжити договір Управління освіти Деснянського району навідріз відмовляється.

  Валентина Романюк, голова деснянської районної організації товариства "Червоного хреста": "Хочеться, щоби привернулась увага до "Червоного хреста", все таки це міжнародна організація, яка йде на поміч людям".

  У районному Управлінні освіти визнають - підтримувати благодійні організації потрібно. Але освітяни лише повертають своє законне приміщення, яке більше не в змозі здавати в оренду. Кажуть, місць для дітей саме в цьому мікрорайоні бракує. А згідно із законом "Про дошкільну освіту", в садках жодних сторонніх організацій взагалі не повинно бути.

  Алла Тацій, начальник відділу дошкільної освіти Управління освіти Деснянського району в м. Києві: "Да, ми потребуємо місць в цьому дитячому навчальноу закладі. Дітей більше, ніж 21 дитина в групі, а це вже дає нам право забирати своє приміщення для того, щоб задовільнити потреби населення в місцях для дітей".

  Натомість, іншого приміщення "Червоному хресту" не пропонують. Управління освіти відхрещується - своє приміщення заберуть, нового надавати не зобов`язані. Тим часом, представники"Червоного хреста" звернулися по допомогу до Президента та голови КМДА. Утім, жодної реакції від них поки що не надходило. Від закриття "Червоного хреста" у Деснянському районі постраждають передусім пенсіонери. По допомогу в організацію звертається близько трьох тисяч літніх містян.

  Пенсіонери: "Если этот крест отдадут, дальше дадут ему помещение - нам, старикам, туда, некоторым, туда и не добраться".

  Ольга Сас-Тарасова, Максим Петраков та Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У КМДА запевняють у неможливості святкування Дня свободи на Майдані
  Наступний матеріал
  У КОДА планують за рік подвоїти кількість дитбудинків сімейного типу в області
  Теги: