5.ua

У бюджеті Києва виявили нестачу 2-х мільярдів

  Бюджетна дірка столиці – близько 2 мільярдів гривень. До такого висновку дійшла профільна комісія Київради, заслухавши попередню інформацію за підсумками піврріччя.


  Як заявив голова профільної комісії Київради Андрій Странніков, це результат завищених доходів, які минула столична влада намагалася отримати від податку на землю. Крім цього, з київської скарбниці планують вилучити вісім мільярдів гривень до державного бюджету. Ще понад мільярд гривень у столиці можуть забрати у вигляді прямих вилучень.

  Голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков каже: "Ми маємо велику надію, що все ж таки нас Верховна Рада і уряд почують, і, можливо, не 50 відсотків, а 25 відсотків нам зможуть повертати назад або не вилучати із міського бюджету. І безумовно, це вже більше результат політичних домовленостей між Президентом і мером".

  Натомість, екс-голова столичної адміністрації Володимир Бондаренко заявив: від вилучень постраждали так звані "захищені" статті столичного бюджету. А саме – гроші на харчування дітей в дитячих садках, закупівлю підручників, а також роботу бюветів та світлофорів у місті.

  Попередній матеріал
  Третина особового складу міліції Слов'янська зникла - МВС
  Наступний матеріал
  У вересні 3 тис. вимушених переселенців у Києві позбудуться даху над головою
  Loading...