У Білій Церкві відкрили новий корпус дитячої поліклініки

  Новий корпус дитячої консультативної поліклініки відкрили у Білій Церкві після реставрації. Там працюватимуть усі профільні лікарі.
  Зокрема - кардіолог, ендокринолог, невролог. Потрапити до них на обстеження діти зможуть за направленням дільничного лікаря. Закупили для поліклініки також новий ультразвуковий та рентген-апарати. Останній не працював у Білій Церкві понад 8 років. На третьому поверсі поліклініки розташований денний стаціонар на 30 ліжок та фізіотерапевтичне відділення. Оновлення корпусу коштувало близько 11 мільонів гривень.

  Анатолій Рогов, начальник управління охорони здоров`я Білоцерківської міської ради: "Можуть звертатися абсолютно всі діти Білої Церкви за направленням дільничного лікаря-педіатра на конультацію для лікування у вузького фахівця. То єсть, лікарі - це кардіологи, невролог, ендокринолог і т.д. Це дасть можлривість менше звертатися в обллікарню, особливо за тими обстеженнями, яких раніше у нас не було. Ренген-обстеження - раніше ми направляли в обласну лікарню, тепер працює свій ренген-кабінет. Те ж саме - УЗІ-обстеження, те ж саме - лабораторне обстеження".
  Попередній матеріал
  КМДА перевіряє підготовку міста до Дня Незалежності
  Наступний матеріал
  У Білій Церкві здали другу чергу будівництва багатоповерхівки
  Теги: