5.ua

У Білій Церкві дрібних порушників вигнали на громадські роботи [відео]

  Справжню толоку влаштували у Білій Церкві,

  Із граблями у руках Павло ретельно прибирає Білоцерківський парк Слави. Проте, за таку роботу чоловік узявся не з власної волі.

  Павло, правопорушник: «Мені назначили громадські роботи. Я їздив за рульом в нетверезому стані».

  Щоби не сплачувати штрафу, на благо міста Павло працюватиме 50 годин – по чотири на день. Після такого покарання обіцяє: напідпитку за кермо – зась.

  Павло, правопорушник: «Навєрно ж нєт».

  У Білій Церкві нині громадські роботи виконує більше 30 правопорушників. Це люди, яких покарали за адміністративні, або ж не важкі кримінальні злочини. Зокрема – дрібне хуліганство, крадіжку, або ж кермування в нетверезому стані.

  Олександр Ковчанюк, начальник Білоцерківського МРВ КВІ: «Види громадських робіт полягають у прибиранні парків, скверів, вулиць міста, прилеглих територій, зупинок транспортного засобу».

  Проте, виконати роботу аби як – не вдасться. За правопорушниками стежать наставники. Усе документують і оформляють у спеціальні звіти.

  Василь Майборода, заступник начальника інспекції з благоустрою м. Біла Церква: «На кожну особу заводиться певна справа, формується графік роботи, має він от такий вигляд, розписується години роботи, та робота, яку має виконати працівник щоденно».

  Відтак, свою роботу правопорушники виконують якісно і чесно.

  Надія Скучинська, інспектор з контролю за прибудинковою територією і технічним утриманням будинків ЖЕК №7: «Працюють вони добре, якісно, зауважень немає».

  І місту користь, і покарання для порушників дієве. Навіть краще, аніж штрафи – перераховують плюси громадських робіт у пенітенціарній службі.

  Олександр Сайко, начальник управління Державної пенітенціарної служби в м. Києві та Київській області: «Процент рецидиву у нас незначний по області. Він складає 0,6 відсотка. Тим більше серед неповнолітніх цей відсоток ще менший. І тому, я вважаю, тут є позитивний результат роботи наших працівників кримінально-виконавчих інспекцій».

  Нині на обліку в кримінально-виконавчих інспекціях області – більше 20 тисяч правопорушників. З них майже півтори тисячам призначили громадські роботи.

  Наталя Гончарова, Іван Наконечний, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Лукашенко закликає Україну до співпраці з Митним союзом [відео]
  Наступний матеріал
  Столичні медики радять не перенапружуватись у період переведення годинників
  Теги: