5.ua

Столичні медики радять не перенапружуватись у період переведення годинників

  Окрім того, радять надати перевагу легким сніданкам та вечерям і не забувати про зарядку. Однак найголовніше, кажуть, правильно і, передусім, позитивно налаштувати себе до змін. Адже нині, кажуть лікарі, інформація про переведення годинників подається здебільшого у негативному ключі. А негативний вплив на здоров’я значно перебільшується. А ще, припускають, краще переводити годинники в середині листопада на зимовий час, а наприкінці лютого – на літній.

  Сергій Сапегін, лікар-імунолог: «С точки зрения процессов нейрофизиологических, иммунологических, этот переход удачно было бы производить во второй половине ноября. Как по мне, идеальная формула – это полтора месяца до Нового года, и переход на летнее время спустя то же время – полтора-два месяца после Нового года».

  Віктор Мацишин, лікар-невропатолог: «Можемо зрозуміти, що зараз такий час, що дуже часто ми переміщаємося. Ми, буває, в одному часовому поясі декілька годин і на 3-4 години зміщаємось. І якби дійсно цей вплив зміни цього часу був такий потужний – ну, напевне, ми мали б бачити при кожному аеропорті якусь лікарню. Але ми цього не бачимо. Отже бачимо, що організм має здатність адаптуватись».

  Попередній матеріал
  У Білій Церкві дрібних порушників вигнали на громадські роботи [відео]
  Наступний матеріал
  ФФУ визначилась із стадіоном для гри із збірною Франції
  Теги:
  Loading...