Турчинов розповів - як вирішити проблему заторів у Києві

  Навколо Києва за 60 хвилин. Олександр Турчинов уже знає як вирішити проблему столичних заторів. Бодай для пасажирів. Йдеться про програму "міська кільцева електричка". Сьогодні перший віце-прем`єр тестував її особисто.
  Залізничне кільце довкола Києва існує вже давно. Питання за тим, щоби сполучити його з лініями метрополітену та підвести громадський автотранспорт. Ідея не нова - їй щонайменше три роки. Міську електричку навіть внесли до програми розвитку міста "Євро-2012". Однак її фінансування - лише на папері. Міська влада, за словами Олександра Турчинова самоусунулася від виконання цього проекту. Гроші потрібні передусім, щоб збудувати пересадочні вузли та закупити потяги. Це обов`язки міської влади. Зі свого боку, залізниця готова впроваджувати її хоч би й цього літа. Принаймні, півкільця, за словами Олександра Турчинова, можуть запрацювати уже в серпні. Електричка об`їжджає довкола Києва за сорок хвилин. Разом з зупинками на це піде близько години. Залізничне кільце проходить усіма районами Києва та перетинає всі лінії підземки. За попередніми підрахунками, квиток на повне коло в електричці коштуватиме близько однієї гривні.

  Олександр Турчинов, кандидат на посаду мера столиці: "Фактично з будь-якого району, без будь-яких пробок, без будь-яких натовпів ми можемо завдяки цьому проекту потрапити в будь-яку точку міста. Тобто це буде безумовно унікальна схема розв`язання транспортної проблеми міста Києва. Я переконаний, що нова міська влада зможе з цим упоратися і разом з залізницею забезпечить перевезення пасажирів: зручно, ефективно і своєчасно".
  Попередній матеріал
  ТВК визначив порядок розміщення блоків і партій у бюлетені на виборах до Київради
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...