Турчинов пообіцяв киянам небосяги замість старих хрущовок

  Обличчя столиці псують хрущовки. Оновити квартали довоєнної забудови обіцяє кандидат на посаду мера від БЮТ Олександр Турчинов. Напередодні на Контрактовій площі він зустрічався з виборцями.
  Промові віце-прем`єра передувала молитва за Україну у виконанні народної артистки Ніни Матвієнко. Потому на сцену вийшов  сам лідер біло-сердешних. У своєму виступі Турчинов підняв актуальні як для Києва проблеми. Зокрема, необхідність вивезення радіоактивних відходів за межі столиці та будівництво нової Кільцевої дороги. Лідер БЮТ також пообіцяв киянам знизити комунальні тарифи, здешевити м`ясо та виплатити усі соціальні надбавки. Але більшу частину виступу Турчинов присвятив житловій темі. Він запевнив, що знає, як зробити житло у Києві якісним та доступним.

  Олександр Турчинов, кандидат на посаду мера Києва: "Ми будемо будувати багатоповерхівки і зносити "хрущівки", які не підлягають реконструкції. На їх місці ми будемо будувати нові будинки. Люди переселятимуться тільки у готове житло і в межах тих мікрорайонів, в яких вони проживають".
  Попередній матеріал
  Школу схожу на палац відкривали сьогодні на Позняках
  Наступний матеріал
  До Києва прибув колишній мер Нью-Йорка Джуліані (РЕПОРТАЖ)
  Теги: