До Києва прибув колишній мер Нью-Йорка Джуліані (РЕПОРТАЖ)

  Колишній мер Нью-Йорка відвідав українську столицю. Усі, хто захотів з ним зустрітися, для початку потрапили від водний обстріл, а згодом - під нищівну критику самого Рудольфа Джуліані. Від нього вітчизняні політики отримали на горіхи - за неувагу до світових інвестицій, а чиновники - за небажання побороти корупцію.
  Прокурор за фахом, політик за покликанням та італієць за походженням - Рудольф Джуліані вже вдруге в Києві. Він приїхав поговорити про бізнес та політику. На його конференцію, присвячену розвиткові Києва, зібралося чимало відомих людей.

  Температура-таки підвищилася – аж занадто. Навіть техніка не витримала підігрітої великою кількістю політиків атмосфери.

  Водний розгардіяш не зіпсував настрою американському гостеві - за кілька хвилин колишній мер Нью-Йорка вже відповідає на запитання присутніх. Говорить про корупцію, дороги, дешеве житло та незаконне будівництво.

  Наприкінці триденного візиту Рудольф Джуліані встигає подивитися на Київ та відкрити пам’ятник Ігорю Сікорському - винахіднику гелікоптера.

  Азад Сафаров, Андрій Асауленко, Олексій Тищенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.88Мб)
  Попередній матеріал
  Турчинов пообіцяв киянам небосяги замість старих хрущовок
  Наступний матеріал
  Винахідники пропонують заряджати мобільники від бюстгалтера
  Теги:
  Loading...