Ціни на хліб у Києві можуть зрости

  Ціни на хліб у Києві можуть зрости. Хлібопекарі звернулися до уряду та столичної влади з проханням дозволити підвищення вартості щонайменше на пів-гривні. Проте у міській адміністрації заспокоюють - містянам не варто хвилюватися. Мовляв - хлібопекарям відмовили. Тож най-уживаніший продукт не дорожчатиме.

  Журналіст "5 канал": "Цю хлібину ми купили за 4 гривні. Однак уже в листопаді вона може здорожчати на 50-60 копійок. Столичні хлібопекарі просять уряд переглянути варість найпопулярнішого соціального продукту".

  Інформація про підвищення цін на хліб "Український та батон "Нива" з"явилася у пресі напередодні. Підприємство "Київхліб" начебто вважає нинішню вартість економічно не обгрунтованою. У кіоску, який продає хлібобулочні вироби цього виробника, кажуть - про здорожчанння нічого не чули.

  Кияни нарікають - якщо хліб подорожчає і влада і виробники заженуть людей у глухий кут. Стрибок цін пов`язують із виборами, поганим врожаєм і маніпуляціями підприємств-монополістів.

  У київській мерії підтверджують - "Київхліб" таки звертався до КМДА з проханням переглянути ціни. Таке саме прохання мають і до уряду. Однак підняти ціни на найпопулярніші сорти хліба не вийде - запевняє начальник профільного управління мерії. А от покращені хлібобулочні вироби з усіялкими добавками - таки подорожчають.

  У мерії зізнаються - "Київхліб" може підняти ціни у будь-яку мить за власним бажанням, адже це не комунальне підприємство. Аналогічні звернення з проханням дозволити стрибок цін у КМДА отримували від виробників хліба й раніше. Натомість експерти в аграрній сфері кажуть  - жодних передумов для підняття вартості соціального продукту немає. Паливо востаннє дорожчало торік, запаси борошна є. Інша справа, що "Київхліб" міг відмовитися від борошна Державного аграрного фонду.

  У "Київхлібі" телефоном 5 каналу повідомили - стрибка цін на хліб і батон у Києві не буде. Та разом з тим - інформацію чи дійсно хлібопекарі просили владу дозволити здорожчання - не спростували.

  Ганна Рибалка, Андрій Каньшин, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Робота ОВК Голосіївського району заблокована
  Наступний матеріал
  Будівництво транспортної розв’язки на Поштовій площі призупинено
  Теги: