Дизельне паливо
Дизельне паливо 5 канал

Ціна на дизельне паливо виросте на 3,9 грн за літр – Марунич

  Читайте по-русски
  Експерт наголосив – наслідки зростання мита ляжуть на плечі кінцевих споживачів

  В Україні може подорожчати вартість дизельного палива і газу на заправках, якщо буде запроваджено мито на імпорт цих видів товарів, повідомляє "5 канал". Мито складе 8,5% в поточному цьому році та виросте до більш як 25% у 2024-му. Таким чином, ціна на дизель виросте на 3 грн 90 коп за 1 літр.

  За даними співголови Фонду енергетичних стратегій Дмитра Маруніча, такий стан справ може бути вигідним для окремих виробників.

  "Я би на місці уряду принаймні б істотно задумався. Не виключено, що мова йде про те, що він також діє в інтересах внутрішнього виробника. У нас це Кременчуцький нафтопереробний завод. Як нам відомо – контролюється структурами пана Коломойського. Ось тут такі небезпечні речі йдуть. Але врешті-решт, за все ці, так би мовити, невеликі презенти для пана Коломойського, зрештою заплатить споживач ", – заявив Марунич.

  При цьому, за його словами, наслідки зростання мита ляжуть на плечі кінцевих споживачів – пересічних українців.

  "Додаткове подорожчання паливно-мастильних матеріалів ні до чого доброго не призведе. Чесно кажучи, я не зовсім розумію логіку уряду. На жаль, можемо мати і явища дефіциту на внутрішньому ринку з відповідним зростанням ціни. Зрештою, платить кінцевий споживач, розумієте. Ось і вся історія. Це не уряд платить ці гроші", – наголосив експерт.

  Крім того, подорожчання палива вплине на загальний рівень інфляції. Можуть ще більше подорожчати інші соціально значущі товари, передає видання.

  Попередній матеріал
  Через скандал із "плівками Гончарука" охорона Разумкова заборонила приходити до нього з телефонами
  Наступний матеріал
  У Мукачеві серед білого дня сталася стрілянина, є поранені – фото, відео
  Теги:
  Loading...