Маріуполь
Маріуполь Обозреватель

"Це буде нова модель університету": перший набір студентів до "Метінвест Політехніки" планують на 2022 рік

Читайте по-русски
Навчальний заклад уже отримав ліцензію Міносвіти

Перший недержавний гірничо-металургійний університет, заснований Групою Метінвест, відкриється у місті Маріуполі. Це буде повноцінний виш із професійним викладацьким складом, сучасними освітніми програмами і технологіями, дипломами держзразка і можливістю безкоштовного навчання. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Реально потреба створення інституту вже давно назріла – саме технічного приватного, оскільки ми будували зовсім іншу модель. Тобто ми не повторюємо якісь існуючі інститути. Ми намагаємося і кадрово, і технологічно, і фінансово побудувати зовсім іншу модель університету, нову модель", – розповів ректор вишу Олександр Поважний.

Відомо, що побудують його "з нуля" у міському саду, задля чого улюблене місце відпочинку городян повністю реконструюють.

"Метінвест-Політехніка" вже отримала відповідну ліцензію Міносвіти. Готуватиме бакалаврів і магістрів – у сфері автоматизації виробничих процесів, комп’ютерних наук, архітектури і будівництва, гірничої справи. Перший набір студентів тут планують вже на вересень 2022–го року.

Попередній матеріал
Найбільший спортивний стадіон у Франції перетворять на вакцинодром
Наступний матеріал
ДТП у Польщі: водію українського автобуса загрожує до п'яти років в'язниці
Теги:
Loading...