Трирічний Білан нарешті повернувся з лікарні додому

  Трирічний Андрійко Білан нарешті повернувся з лікарні додому. Після нещасного випадку у хлопчика було обпечено 63 відсотки шкіри. Лікарі називали стан критичним. Однак хлопчик витримав усі 8 операцій і нині перебуває на реабілітації.

  Андрійку Білану з села Неграші усього три роки. За останні два місяці він пережив 8 операцій та більшість цього часу провів у реанімації. Наприкінці серпня хлопчик упав у відро з окропом. Ступінь опіків - 63 відсотки - лікарі називали критичним для життя.

  Катерина Білан, мама: "Заведующий сказал, что ожоги очень огромные, сначала сказали 50%, потом сказали 60, 63, 65 говорили что. Ну очень был тяжелый. Сказали, что до утра он не выживет. Я ехала в больницу, и думала: "Господи, хоть бы сказали, что ребенок жив".

  Далі - півтора місяця в реанімації та серія складних операцій у опіковому відділенні обласної лікарні. Під час одної з них хлопчик знову ледь не помер

  Сергій Крисько, завідувач відділення термічної травми та пластичної хірургії : "Это критический ожог, как для ребенка так и для взрослого человека. Андрей находился в отделении нашей реанимации, ему првоодилась противошоковая терапия, поддерживающая терапия".

  Катерина Білан, мама: "Там на шестой операции мне вышел анастезиолог и сказал, что очень тяжело перенес То есть, на шестой операции чуть не скончался".

  Рідні Андрійка кажуть, не меншим шоком для них була допомога людей. Лікування вимагало чималих коштів. Крім рідних біді поспівчували і незнайомі люди. Грогі на лікування надсилали навіть з-за кордону.

  Катерина Білан, мама: "Очень большое спасибо людям, из всех, из всех городов присылали. Звонки у меня не прекращались, утром, в обед, даже ночью бывало, вышлите номер карточки, то есть люди высылали, даже счет пополняли на телефон. Губернатору очень большео спасибо, то есть то, что он на лечение обещал, он это сделал".

  Нині Андрійко вже два тижні вдома. Рідні кажуть, шоковий стан у хлопчика ще не минув - він досі боїться води та купання. Проте, попри юний вік уже показує чоловічий характер. Попри біль, він почав ходити. Попереду в хлопчика та його родини непростий шлях реабілітації. Каже, у лікарні вирішив стати пожежником і навіть вже обрав собі наречену серед сусідських дівчат. А поки що - вчиться читати та переглядає улюблені мультики, за якими скучив у лікарні.

  Євгенія Подобна, Євген Кіяшко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Києву загрожує екологічна катастрофа
  Наступний матеріал
  900-літній дуб Грюневальда лікували столичні екологи
  Теги: