5.ua

Третина київських будинків досі без опалення

   

  Більше житлових будинків підключено у Деснянському (90,2%), Подільському (97,7%), Дніпровському (77,3%), Святошинському (80%), Шевченківському (74,5%) районах столиці. Без опалення все ще залишається школа №1 у Шевченківському районі, яка нібито живиться від власної котельні Бон Вояж, пояснили у відомстві.

  "Таких котелень сьогодні в місті залишається п'ять. Зокрема, дві у Голосіївському, дві - у Шевченківському та одна в Оболонському районі. Однак з підключенням житлових будинків ми йдемо на випередження затверджених графіків", - запевняє заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Володимир Баженов.

  Усього обігріваються 671 будинок у Голосіївському районі, 729 у Дарницькому, 709 - у Деснянському, 1019 - у Дніпровському, 704 - в Оболонському, 532 - у Печерському, 808 - у Подільському, 694 у Святошинському, 970 - у Солом'янському та 1079 - у Шевченківському районах.

  Проблема залишається на ТЕЦ-3 і ТЕЦ-5, які ніяк не можуть розпочати опалювальний сезон, через що страждають жителі Голосіївського та Печерського, а також частини Солом'янського та Шевченківського районів. Фахівці з'ясовують причини аварії.

   

  Попередній матеріал
  Зимова осінь: на Україну насувається аномальна зима? [відео]
  Наступний матеріал
  Адвокати активістів Greenpeace не задоволені умовами утримання підзахисних
  Теги:
  Loading...