5.ua

Адвокати активістів Greenpeace не задоволені умовами утримання підзахисних

  Як повідомляє УНІАН, радник керівника адвокатської групи у справі Greenpeace Сергій Голубок заявив про це на прес-конференції в Мурманську. За його словами, у багатьох обвинувачених є проблеми з доступом до питної води, деякі заарештовані поскаржилися на відеоспостереження в камерах. Незадоволені захисники і умовами переміщення затриманих, яких перевозять в автозаках. Голубок зазначив, що в СІЗО у обвинувачуваних є медичні проблеми, а також труднощі в спілкуванні із співробітниками ізолятора - через мовний бар'єр.

  Також директор за програмами Greenpeace Росії Іван Блоков заявив, що післязавтра подадуть скаргу до Європейського Суду з Прав Людини: "Питання з приводу оскарження незаконності затримання до Європейського суду подаватиметься наступного дня після винесення визначення за апеляцією. Тобто першу заяву до Європейського суду по цій частині, швидше за все, буде подано післязавтра, тому що перша апеляція розглядатиметься завтра"

  Два тижні тому 30 активістів Greenpeace спробували піднятися на нафтову платформу "Прирозломна" компанії "Газпром нафта шельф" в Печорському морі для проведення акції проти нафтовидобутку в Арктиці. Пізніше на борт судна Arctic Sunrise, на якому прибули екологи, висадилися російські прикордонники.

   

  Попередній матеріал
  Третина київських будинків досі без опалення
  Наступний матеріал
  Президент Індонезії заспівав Путіну під гітару Happy Birthday
  Теги: