Торговий центр замість зеленого бульвару може з`явитися на Подолі

  Торговий центр замість зеленого бульвару може з`явитися на Подолі. Ділянку, що простяглася на кількасот метрів, між вулицями Верхній та Нижній Вал Київрада віддала у приватну власність. Таке стверджує столичний архітектор Георгій Духовичний. Натомість у Київраді цю інформацію спростовують - в земельному кадастрі про продаж - жодної згадки.

  Ганна Рибалка, "5 канал": "Це - вулиці Нижній Вал та Верхній Вал. Між ними - бульвар. Один з найстаріших у місті. Та прогулюватися ним киянам невдовзі можуть заборонити. Адже Київрада продала ось цю ділянку в приватні руки".

  Георгій Духовичний, архітектор: "Он меня совершенно шокировал тем, что показал решение Киевсовета, которіе тогда принимались в глубочайшей тайне,вся бульварная часть верхнего и нижнего вала біла продана под застройку".

  Столичний архітектор Георгій Духовичний досі не може отямитися від побаченого ще рік тому. Тоді один із бізнесменів замовив йому запроектувати торговельний центр. Новобудова мала вирости просто на бульварі поруч із Житнім ринком.

  Гергій Духовичний: "Бульварная часть - да! Это те деревья, та пеешходная часть и та дорожка которая идет между ними".

  Торговельний центр замість бульвару означає  - десятки знищених дерев. А головне - ця алея чи не найстаріша у Києві, обурюється архітектор. Тож замовнику, каже, вказав на двері. У земельній комісії Київради - кому продали частину Подолу - не знають.

  Тетяна Меліхова, депутат Київради, член комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури: "Такого проекту рішення чи прийняття такого рішення Київрадою я в очі не бачила".

  Тетяна Мелихова припускає - питання про продаж бульвару могли внести з голосу. Утім, у земельному кадастрі про цю масштабну оборудку - теж ні слова.

  Тетяна Меліхова: "Якісь застереження що ця зелена смуга, цей бульвар був комусь проданий вона не відповідає дійсності. Я на власні очі дивилася в земельному кадастрі".

  Утім, господар у цього бульвару незабаром таки з`явиться. У "Київзеленбуді" Подільського району вже подали клопотання про передання алеї на баланс підприємства.

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк та Сергій Клименко, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  На Рвненчині триває підготовка до відзначення 450-річчя Пересопницького Євангелія
  Наступний матеріал
  У столиці через забудову знову нищать дерева
  Теги: