Толока на захист Пейзажної алеї відбудеться у суботу

  Толока на захист Пейзажної алеї відбудеться у суботу об 11 годині.

  Містяни, чиновники та депутати зберуться, щоби висадити дерева. У такий спосіб вони сподіваються захистити алею від забудовника. Нагадаємо, Вищий адміністративний суд скасував рішення Апеляційного адмінсуду про заборону будівництва на Пейзажній алеї. Однак, у  МЗС, якому належить ділянка, заспокоїли, що будувати там не збираються. Натомість чекають альтернативних пропозицій від мерії. Конфлікт довкола будівництва на Пейзажній Алеї триває ще із 2004 року.

  Сергій Кримчак: "Звісно прийдемо, посадимо дерева, і обов"язково навіть можемо прийняти участь у фінасуванні створення скульптур на данній місцевості".

  Олександр Пабат: "Звичайно, не тільки тому, що закликав Олександр Павлович, а тому що у столиці вже майже не залишилось автентичних місць, які можна було б з Київом асоціювати".

  Віталій Кличко: "В этом случае нужно дейстоввать другими методами. а не высаживать деревья. Создать комисию, на основании результатов изять площадку у МИДа и предложить альтерантивную площадку".

  Денис Москаль: "Для того, щоб садити дерева є спеціальні служби, а ми на комісії екологічній, яка буде у вівторок, надамо статус скверу цій земельній ділянці і я думаю це буде мати набагато більшу користь".  

  Попередній матеріал
  На Андріївському почали зносити стіни фабрики "Юність" [відео]
  Наступний матеріал
  Попов: Евакуатори повернуть у столицю
  Теги: