5.ua

Територію біля Адміністрації президента обмежили у доступі

  Прохід на територію біля будівлі Адміністрації президента у Києві (з боку вулиць Інститутська та Лютеранська) на цей час є обмеженим.


  Як повідомляє кореспондент "Української правди", ворота з цих боків закриті на замок, а людей пропускають лише через КПП після пред’явлення документів, які засвідчують особу, а також пояснення цілі проходу.

  Як виявилося, прохід обмежений с другої половини липня.

  При цьому людей на територію біля АП після пред’явлення паспорта все ж пропускають.

  Зазначимо, до недавнього часу ворота біля АП були відчинені люди проходили без перешкод.

  Водночас прес-секретар президента Святослав Цеголко у коментарі "Українській правді" зазначив, що прохід через вулицю Банкову вільний.

  "Правоохоронці мають право оглядати речі і перевіряти документи перехожих через зростання загрози терактів. Сигнали про це надходять від СБУ. Особливо після теракту щодо літака Малайзійських авіаліній, убивства мера Кременчука і замаху на мера Львова", - пояснив він.

  Як відомо, 14 березня тодішній виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов підписав указ про демонтування огорожі біля Адміністрації президента.

  Після демонтажу огорожи в.о. заступника голови АП Андрій Сенченко заявив, що влада має бути доступнішою для людей.

  "Бо як показав досвід попередньої влади, ніякі паркани, ніякі міліцейські кордони не врятують від гніву народу. Людям, які сьогодні прийшли до влади, потрібно розуміти, що їхні рішення, їхні дії мають бути прозорими, мають бути зрозумілими людям. І тоді можна буде чиновникам і простим громадянам, зустрічаючись на вулицях, просто посміхатися один одному і не відгороджуватися парканами", – підкреслив тоді він.
  Попередній матеріал
  Батальйон "Київ-1" опікується евакуйованими на Харківщину дітьми з Донбасу
  Наступний матеріал
  Яценюк назвав головні цілі для українських олімпійців
  Теги:
  Loading...