5.ua

Батальйон "Київ-1" опікується евакуйованими на Харківщину дітьми з Донбасу

  Подарунки для донбаських дітей-сиріт, яких нині прихистили на Харківщині, привезли бійці батальйону "Київ-1". Малюків у селищі Високому вояки відвідали проїздом до зони АТО. Гроші на іграшки бійці збирали самотужки. Обіцяють опікуватися цим дитячим будинком усім батальйоном.


  У сиротинці біля Харкова – нині сорок малюків із Краматорська та Луганська. Бійці Батальйону "Київ-1" завітали до них проїздом після короткого відпочинку у столиці – зараз знову прямують на Донбас.

  Іграшок у малюків удосталь, кажуть працівники сиротинця "Зелений гай". Проте зайвими вони ніколи не бувають.

  У "Зеленому гаю" маленькі донбасівці адаптувалися одразу, каже головний лікар Ігор Титаренко. З ними працюють психологи, додатково взяли на роботу шістьох вихователів і медсестру. Проте особливої психологічної допомоги малюки не потребують, людей у камуфляжі не лякаються.

  У більшості бійців батальйону вдома залишилися діти. Вадим Лісничук з Чернівецької області, свою 14-річну доньку не бачив уже кілька місяців.

  Дбати про малюків батальйон "Київ-1" обіцяє і надалі. Бійці дізналися, що дитбудинку потрібен опалювальний котел – тепер збиратимуть гроші на нього.

  Боєць батальйону "Київ-1" Сергій Керсунович обіцяє: "Ми їх ніколи не забуваємо, це наші діти – як би не було, звідки вони є – будемо дивитися, щоб ніхто з сепаратистів над ними не іздєвався".

  Світлана Сірик, Вячеслав Кузьменко, Харківщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Кернес тепер звинувачує у замаху на себе Авакова і Балуту
  Наступний матеріал
  Територію біля Адміністрації президента обмежили у доступі
  Теги:
  Loading...