Тепло-скандал у київському зоопарку

  Зимно чи не зимно тваринам у столичному звіринці? Загадкова історія з опалювальним сезоном у Київському зоопарку, в якій намагалась розібратися Ксенія Дворнікова.

  У столиці - перші холоди. Опалювальний сезон уже частково почався у людей – в лікарнях та дитячих садочках. Тоді як тваринам у столичному звіринці непереливки. Вони мерзнуть. Тепла тут у перші холодні дні жовтня не було. Зоозахисники занепокоєні – примати переохолоджуються – якщо людина може вдягтися – тваринам лишається тільки кричати. На запит 5 каналу про ситуацію з початком опалювального сезону у звіринці не відповідають другий день поспіль.

  Умиває руки від тепло-скандалу "Київенерго". Напередодні у ЗМІ з’явилися повідомлення, начебто саме ця організація блокує початок опалювального сезону через борги.

  АК "Київенерго" не має договору на теплопостачання з Київським зоопарком. Компанія офіційно заявляє, що численні повідомлення у ЗМІ про те, що з вини "Київенерго" замерзають тварини у столичному звіринці, є невиправданими. Наскільки нам відомо, Київський зоопарк має власну котельню. "Київенерго" не обслуговує  це обладнання і таким чином не причетне до перебігу опалювального сезону в зоопарку столиці.

  Згодом в інтернеті з`явилося повідомлення, буцімто працівники "Київенерго" зняли з котельні пломби та пустили тепло. Проте енергетики від будь-яких з’язків зі звіринцем відхрещуються. 

  Зоозахисники занепокоєні. Голова громадської організації захисту тварин Шевченківського району Тетяна Швець переконана - звірі мерзнуть через недбальство керівництва. Найбільше від холоду потерпають теплолюбиві примати.

  Тетяна Швець, голова Громадської організації захист тварин Шевченківського району м. Києва: "Столична влада ситуацію чи то з теплом, чи то з холодом у помешканнях тварин у зоопарку на камеру не коментує. Проте на офіційному сайті мерії з’явилося повідомлення, що у звіринці вже тепло".
   Але перевірити інформацію знімальній групі 5-го каналу так і не вдалося. 
  Ксенія Дворнікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві подорожчав хліб
  Наступний матеріал
  В одній з київських шкіл учні та вчителі гріються за рахунок енергії землі [відео]
  Теги: