Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка metinvestholding.com

Симбіоз теорії та практики: яким буде перший приватний гірничо-металургійний виш "Метінвест Політехніка"

  Читайте по-русски
  Перших абітурієнтів ВНЗ прийме вже у 2022 році

  Група "Метінвест" у рамках освітніх ініціатив взялася створювати перший недержавний гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка".

  Як передає "УНІАН", мова про виш із:

  • професійними викладачами,
  • сучасними освітніми програмами та технологіями,
  • дипломами про вищу освіту за акредитованими спеціальностями
  • можливістю безкоштовного навчання.

  Планується, що перших абітурієнтів ВНЗ прийме вже у 2022 році. У розробці навчальних програм беруть участь доктори й кандидати наук, враховуються сучасні вимоги бізнесу і найкращі світові практики.

  У компанії вважають, що на базі державних вишів неможливо реалізувати ініціативи в повному обсязі – створення симбіозу теорії та практики, сучасних програм навчання та високотехнологічної лабораторної бази.

  Лабораторну базу вишу допоможуть створити й оснастити міжнародні корпорації Siemens, Schneider Electric, Honeywell Ukraine і Festo. А IT-інфраструктуру – розробить Microsoft.

  Крім того, у виші планується створили систему онлайн-навчання, зокрема, і для підвищення кваліфікації співробітників підприємств групи "Метінвест". Також був отриманий доступ до навчальних курсів від провідних вузів світу на платформі Coursera.

  Станом на зараз вже сформовано початковий штат університету, отримано ліцензії з післядипломної освіти за спеціальностями "Металургія", "Цивільна безпека", "Комп'ютерні науки", "Гірнича справа", "Економіка", "Матеріалознавство". За двома спеціальностями зі списку – співробітники компанії вже проходять курси підвищення кваліфікації.

  Починаючи з третього курсу, частина навчального процесу почне переміщатися з аудиторій на виробничі майданчики "Метінвесту". Найкращі студенти зможуть отримувати іменні стипендії та стажуватися в Україні та за кордоном.

  "Відкриваючи недержавний прогресивний технічний університет зі своїм викладацьким складом, сучасними освітніми програмами, технологіями й лабораторіями, безкоштовним навчанням для українських студентів – ми додаємо каталізатор, генеруємо у нового покоління інтерес до інженерних професій", – вважає гендиректор групи Юрій Риженков.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині викрили жінку на продажі фейкових довідок про відсутність COVID-19
  Наступний матеріал
  Від сьогодні у Польщі змінюються правила в'їзду – що варто знати українцям
  Теги:
  Loading...