Свинокомплекс відкрили у селі Паришків, що у Баришівському районі

  Свинокомплекс відкрили у селі Паришків, що у Баришівському районі. Наразі на фермі 10 тисяч поросят. Але вже до кінця року, поголів`я збільшать до 30 тисяч.

  Породу завезли з Данї. З цієї ж країни - обладнання. Завдяки новітнім технологіям, за усім господарством доглядає лише 12 осіб.Годуватимуть поросят зерном, яке самі і вирощують. Перша м`ясна продукція із села Паришків з`явиться у супермакетах столиці за півроку. Саме за стільки часу поросята набирають 110 кілогрмів. Ферму збудували у вкрай короткі терміни - рівно за рік. Варість поректу 120 мільйонів гривень.

  Олександр Мостіпан , голова сільськогосподарської асоціації: "Країни, які полюбляють, як і українці свинину, це Німеччина, Данія. У них на кожного жителя, з урахуванням маленької дитини, в рік споживається одна свиня! А в нас в Україні - вирощується 8 мільйнів лише. Нам ще розвиватись і розвиватись, щоб забезпечити тільки українців".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "В цих умовах - застосовані енерго-зберігаючі технології. Якщо раніше, треба було витратити 5 мільйонів для того, щоб провести газ. 5 мільйонів для того, щоб опалювати ці споруди. То тут маленька котельня, 5 тюків соломи і цілі сутки забезпечують відповідно теплом приміщення".

  Попередній матеріал
  Знести незаконно облаштовані каплички у столичних парках та скверах вимагали активісти на Хрещатику
  Наступний матеріал
  На Київщині стартує акція під назвою "Здорова родина - успішна країна"
  Теги: