На Київщині стартує акція під назвою "Здорова родина - успішна країна"

  Міжнародний День сім`ї відзначають сьогодні. В рамках цього свята на Київщині стартує акція під назвою "Здорова родина - успішна країна". Оздоровлення мешканців області розпочнуть з діток. Сьогодні у всіх школах та дитячих садочках відбувася тематичний урок на тему здоров`я у родині.

  За допомогою ігор сьогодні діток навчають, як бути здоровими. Така виховна робота, упевнені вчителі, має стати нормою для кожної школи та дитячого садочка.

  Стелла Михайлова, директор Боярської ЗОШ № 3: "В кожному навчальному закладі певні розробляються заходи- виховні години і вечори тематичні і зустрічі з цікавими людьми, і вшанування багатодітних родин".

  Хоча дітки і обізнані в правилах здорового способу життя - відсутністю хвороб похвалитись не можуть.

  Надія Карась, учитель-методист Боярської ЗОШ № 3: "Навіть 20 років тому назад, порівняти тих школяриків, і нині школяриків, проблема дуже велика. в класі знайти здорових - 1, 2 - більше не знайдеш".

  Проблема частих захворювань діток в несвоєчасній діагностиці - впевнені в Обласному центрі планування сім`ї. Там розповідають, щоби людина не хворіла, доглядати за здоров`ям потрібно ще до її народження. Нинішнім батькам на це зазвичай бракує часу. Тож цю функцію на себе переклали лікарі. Спільно із навчальними закладами вони проводять і медичні огляди, і консультативну роботу.

  Тетяна Кабанець, дитячий гінеколог обласного Центру планування сім’ї: "Дети заинтересованы, родители тоже думаю хотели бы, чтобы с детьми проводились такие мероприятия. Такая работа необходим а для наших детей, она дает свои результаты, тогда, когда мы проводим ее не один раз, а регулярно".

  Сьогодні ж дітлахи зустрілись, щоби попіклуватись не про власне здоров`я, а своїх батьків. Написали мамам і татам листа з проханням пройти медичне обстеження та за потреби - лікування.

  Відсьогодні пройти обстеження чи отримати медичну консультацію для мешканців Київщини стане значно легше. Адже в рамках акції "Здорова родина - успішна країна" у селах області тепер працюватимуть пересувні медичні бригади.

  Ольга Сас-Тарасова, Євген Кияшко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Свинокомплекс відкрили у селі Паришків, що у Баришівському районі
  Наступний матеріал
  Подарунок на колесах до Дня сім`ї отримав дитячий будинок сімейного типу у Києві
  Теги: