Святошинським двірникам завинили 11 млн грн

  Сміттєві війни. Скандал довкола заборгованості двірникам Святошинського району досі триває. Гроші комунальникам так і не виплатили. Тим часом ЖЕКи розділилися на два табори - одні страйкують, решта - прибирає задарма. Тож район почистішав вибірково. А от сумлінним двірникам роботи додалося - вітер заносить сміття з територій, які не прибирають.

  Двірник Віктор зарплати не бачив майже півроку. Попри це працює щодня. До двотижневого страйку 809-го ЖЕКу не долучався. Каже, мешканців шкода - вони у безгрошів`ї не винні - комірне платять справно. Виживає ж Віктор, як може  -  здає порожні пляшки та макулатуру. 

  Мешканець району "Святошин" -  Олександр -  на власному подвір`ї з донькою не гуляє вже кілька місяців - занадто тут брудно. Мала підбирає усі папірці та тягне їх до рота. Чоловік обурений - комірне платить справно, вже й до ЖЕКу звертався. Проте чистіше від цього не стало.

  Тим часом місцевого ЖЕКу №809 за адресою Прилужна, 6 - взагалі не існує. Там тепер дві окремі організації - Комунальне підприємство з утримання житлового господарства Святошинського району та бригада двірників. Обидві кажуть - засміченість не їхня провина та не в їхній компетенції. 

  Натомість у мерії стверджують - проблему зі сміттям у Святошинському районі розв`язали. Хоча як саме - не уточнюють.

  Дещо відкриває завісу таємничості довкола сміттєвої проблеми районна влада. Кажуть, насправді її ще не розв`язали, розробили лише графік погашення боргів із зарплати. Проте результат буде лише тоді, як столична влада виділить Святошинському району три мільйони гривень. 

  11 мільйонів завинила за півроку районна влада двірникам Святошина. Позбутися боргів планують до січня. Проте на свої попередні розрахунки не дуже покладаються. Позаочі кажуть - добре було б, якби встигли усе виплатити до наступного літа. 

  Олександра Журахівська, Влад Каретник, 5 канал

  Попередній матеріал
  У мерії презентували книгу кращих світлин городян
  Наступний матеріал
  Суд почав розгляд справи про позбавлення Берлусконі недоторканності
  Теги: