Свято для дітей, хворих на аутизм відбулось у Києві

  Свято для дітей, хворих на аутизм відбулось у столиці. Для них - просто неба у парку імені Пушкіна влаштували розваги з клоунами та мильними бульбашками, катали з байкерами та подарували квитки у дельфінарій та цирк.

  Зібрати кількадесят родин, в яких малеча має цей діагноз, вирішили громадські організації та міністерство охорони здоров’я. Кажуть, хотіли дати змогу батькам обмінятись досвідом соціальної реабілітації аутистів та розважити дітей.

  Ольга Лана, мама: "Есть дефицит общения с такими же как мы - с мамами с детьми с особенностями, чтобы видеть что мы не одни с такими проблемами и поделиться не только проблемами, но и впечатлениями яркими, радостью общей".

   Євгенія  Панічевська, голова Асоціації батьків дітей з аутизмом: "Конечно это очень больно, это заставляет родителей прятаться - знать, что у ребенка психиатрический диагноз, возможно на всю жизнь. Особенно это тяжело, зная, что в других странах это невралгический диагноз Вопрос даже не в том, какой диагноз, а какая помощь оказывается".

  Попередній матеріал
  Новий автомобіль подарували дитячому будинку сімейного типу Зубчуків
  Наступний матеріал
  У Києві 3 фестиваль альтернативного мистецтва та арт-терапії "Павлов-фест"
  Теги: