Святковою ходою і парадом оркестрів відзначили день Перемоги у Києві

  Святковою ходою відзначили день Перемоги у столиці. Цьогоріч влада вирішила відмовитися від параду. Хоча, раритетну техніку усе-таки вивезли на Хрещатик. Центральною вулицею проїхали фронтові автомобілі Вілліс, легендарна Катюша і танк Т-34.

  Потім Хрещатиком пронесли штандарти чотирьох українських фронтів, а також партизанського. У ході взяли участь керівництво країни, батальйон почесної варти, ансамбль пісні і танців Міноборони, військовий оркестр, ветерани та ліцеїсти. За урочистостями на Майдані та на Хрещатику спостерігали тисячі людей. Після ходи - розпочався святковий концерт.

  А от біля музею історії Великої Вітчизняної війни із нагоди свята відбувся марш-парад духових оркестрів "Салют Перемоги". В урочистостях узяли участь більше ста музикантів. Усі вони - з оркестрів університету імені Шевченка, університету оборони і навчального центру Військово-повітряних сил України з Василькова. Вони виконували найвідоміші музичні твори воєнних років і пісні Перемоги. Розпочався парад із дефіле Почесної варти Міністерства внутрішніх справ. За півгодинним музичним дійством спостерігали кияни та гості столиці.

  Попередній матеріал
  Під Києвом в ДОТі часів Другої світової війни відкрили музей
  Наступний матеріал
  Під Києвом відкрили музей у відновленому ДОТі часів війни
  Теги:
  Loading...