Судовий позов до Київради готують столичні підприємці

  Судовий позов до Київради готують столичні підприємці, власники кіосків. Вони запевняють: рішення, яке забороняє продаж алкоголю та тютюну в кіосках - незаконне. Ці товари мають зникнути звідти вже з 1 квітня. На кіоски-порушники чекає - демонтаж. Звільнити від тимчасових споруд планують також переходи метро та півторакілометрову зону навколо Олімпійського стадіону.

  Замість пива - молоко, замість цигарок - цукерки. Столичні підприємці хапаються за голову. Вже за півтора тижня мають прибрати зі своїх кіосків тютюн та алкоголь. Без цих товарів, бідкаються, кінці з кінцями не зведуть. Обмежити продаж оковитої, пива та цигарок з 1 квітня Київрада вирішила ще наприкінці минулого року.

  Щоби переорієнтувати свій бізнес, підприємці мали чотири місяці. Та, кажуть, не встигли. Тепер половину доходів - як корова язиком злизала.

  Кіоски, які порушуватимуть нові правила торгівлі - зноситимуть. Рішення Київради протиправне та незаконне, стверджують підприємці. Доводитимуть це у суді. Кияни тим часом свій вердикт уже винесли.Причепурити столицю до Євро планують і в мерії. Утім місто досі не має єдиної схеми розташування кіосків.

  Не пощастило власникам кіосків, розташованих у півторакілометровій зоні "Олімпійського". Їм невдовзі доведеться шукати інші місця.

  Загалом у столиці близько 15 тисяч кіосків. Уже з початку року Головне управління знесло 300 з них. Ті, які працювали без відповідних документів.

  Світлана Одаренко, Наталя Гончарова, віктор Сніжко та Микола Лєбєдєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Роботи на "Фукусімі-1" - знову припинили
  Наступний матеріал
  Битва за приміщення в середмісті Києва
  Теги:
  Loading...