5.ua

Суд у справі столичного дельфінарію без попередження перенесли

  Про перенесення засідання учасники процесу дізналися уже у приміщенні суду. Коли відбудеться наступне засідання – також не відомо. Водночас, із самого ранку під стінами суду зібралися з десяток активістів. Усі вони також хотіли потрапити на засідання суду. Із собою принесли плакати та іграшкового дельфіна. Усе – щоби переконати служителів Феміди закрити дельфінарій.

  Павло Орданок, громадський активіст: «Це якось дивно і незрозуміло – і чому ніхто не був про це поінформований, і чому нам не можуть назвати дату наступного засідання. Тобто, явно щось тут не чисто».

  Віталій Черняховський, громадський активіст: «…И идет розговор – со слов секретаря судьи Кусова – почему-то идет разговор о замене председательствующего судьи».

  Людмила Бойченко, пре-секретар мережі дельфінаріїв «Немо»: «Нам повідомили уже перед самим початком засідання, що всі суди перенесені у зв’язку з тим, що суддя у відпустці знаходиться».

  Нагадаємо, скандал довкола столичного дельфінарію розгорівся ще півроку тому. Тоді екологи повідомили: заклад побудований незаконно і працює без дозвільних документів. У серпні Господарський суд ухвалив рішення про закриття дельфінарію і знесення приміщення. Проте у закладі такі звинувачення вважають безпідставними. Відтак – оскаржили рішення суду.

  Попередній матеріал
  У Києві руйнується «хрущовка» – влада роками не реагує на скарги мешканців [відео]
  Наступний матеріал
  Сьогодні – 4-й тур групового турніру Ліги Європи
  Теги:
  Loading...