Столиця України може розширити свої межі за рахунок обласних земель

  Нові кордони столиці. Київ може отримати понад дві тисячі гектарів землі від області. Це питання сьогодні розглянули губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк та голова КМДА Олександр Попов.
  Поки що йдеться про 29-ть земельних ділянок. Зокрема, Київ може отримати острів Великий для будівництва там водозабірної станції, яка обслуговуватиме і столицю, і область. Натомість Київщина зацікавлена в земельній ділянці для розширення території селища міського типу Коцюбинське. Нині усі 29-ть ділянок перебувають на розгляді у профільних управліннях Києва та області. Потому їх мають затвердити місцеві ради. Остаточне рішення про зміни меж прийматиме Кабінет Міністрів України.

  Анатолій Присяжнюк, губернатор Київщини: "Сусід із сусідом друг з другом повинні жити мирно і є не спірні території а зони спільних інтересів, інтересів громади. І ми за те, щоби місто Кихв розвивалося, місто Київ розширювалося, щоб місто Київ разом із областю підготували концепцію і розвитку і размо затвердили".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Якщо у нас будуть генеральні плани розвитку нашизх територій пов`язані між собою  в плані вирішення транспортних питань, інженерного забезпечення і таке інше ми зможемо залучити дуже великі інвестиціїні ресурси від наших і внутрішніх і іноземних партнерів у розвиток цих територій".

  Попередній матеріал
  Четверту добу триває збройний конфлікт за храм на кордоні Таїланду та Камбоджі
  Наступний матеріал
  Громадськість Києва вимагає у Президента не добустити передачі Софії Київської Мінкульту
  Теги: