Столиці обіцяють 25 нових реанімобілів

  25-ть нових реанімобілів та ДжіПіеС у кожній швидкій - обіцяють столиці після того, як парламентарі ухвалять нову реформу охорони здоров`я.

  Київ належить до числа експерементальних регіонів, де реформу тестуватимуть. Головне новвоведення - це створення єдиної оперативної диспетчерської служби у кожній області. Щоправда, у столиці така вже діє. На її прикладі хочуть навчати й інші регіони. А от чого в столиці нема - це систем ДжіПіеС у швидких. За їхньою допомогою хочуть відстежувати рух карет. Також фіксуватимуть час їхнього виїзду та приїзду на місце. У такий спосіб автори законопроекту сподіваються оптимізувати роботу карет швидкої. Натомість водії запевняють: швидше їздити не зможуть. Адже головна перепона на їхньому шляху - це затори та небажання водіїв давати їм дорогу. Через це, замість 10 хвилин можуть їхати на місце виклику - годину. 

  Водій швидкої: "Шо він дасть если я буду стоять в пробке? Шо він буде мені показувть той ДжіПіеС?Що от цього зміниться? Нічого абсолютно. Викинуті гроші на вітер будут і все".

  Михайло Стрельников, завідувач відділом екстренної медичної допомоги МОЗ: "Диспетчер повинен бачити у себе на екрані комп`ютера де знаходиться на сьогоднішній день бригада швидої медичної допомоги. Тоді, коли треба обслужити виклик - він знає яка бригада знаходиться ближче і направити ближчу для того, щоб скоротити термін доїзду".   

  Попередній матеріал
  У столиці через забудову знову нищать дерева
  Наступний матеріал
  Чи справді в Києві продають неякісну ягоду та як себе захистити?
  Теги: