Столичні велосипедисти провели акцію під АП

  По-своєму День сміху відсвяткували велосипедисти Києва. Із самого ранку всі разом зібралися на Банковій. Прийшли не самі. З ними на велосипедах приїхали президент, прем`єр та голова КМДА. У них вимагали дати зелене світло двоколісним коням.

  Із самого ранку на велосипедах на роботу приїхали умовні Президент Віктор Янукович, прем’єр Микола Азаров та чільник міськадміністрації Олександр Попов. Ще не переступивши порогу адміністрації, Президент відразу до роботи. Першому на горіхи дісталося главі міськадміністрації Олександру Попову.

  Учасник акції, в масці Януковича: "Я вже дав йому вказівку, щоб він робив, як в Гданську, і як в Бєрлінє. Особєнно, як в Бєрлінє. Патамушо в Бєрлінє дуже хороші велодоріжки, і я теж буду їздить на работу на велосипеді, коли Попов побудує велодоріжки".

  Ось так 1 квітня активісти Асоціації велосипедистів вимагали визнати велосипед видом транспорту, облаштувати доріжки та велопарковки. Все це вони виклали у петиції, яку направили Президенту.

  Віктор Загреба, активіст: "Це вже доведений часом і досвідом рецепт, як вирішити транспортні проблеми: розвивати громадський транспорт і велосипедний. Тобто, це потрібно для того, щоб наш Київ розвивався, а не деградував, як, на жаль, відбувається зараз".

  Сергій Левченко, велосипедист: "В мене машина у дворі стоїть, але я нею не їжджу - затори. А тут сів - і я вже там, де мені треба значно швидше, ніж на машині".

  У мерії столичним велосипедистам пообіцяли 20 кілометрів доріжок. Проте нині існує лише одна, на вулиці Здолбунівській, завдовжки 2 кілометри. Місць для парковки двоколісних - досі немає. 

  Наталя Гончарова, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Міжнародний день сміху відзначили в Києві
  Наступний матеріал
  Податківці закликають вчасно здавати декларації про доходи
  Теги: