Міжнародний день сміху відзначили в Києві

  Розіграй друга й пожартуй над сусідом. Сьогодні - Міжнародний день сміху. Традиція відзначати його є в США, Англії, Франції, країнах Скандинавії та багатьох інших. У Києві про свято сміху теж не забули. Майдан Незалежності перетворили на вулицю Дерибасівську. Киян веселили катанням на офісних стільцях, кривими дзеркалами та шаржами.
  Майдан Незалежності на один день перетворився на вулицю Дерибасівську. Відтепер свято на повну святкують тут. Беруть шаржами, а ще катанням на офісних стільчиках. Переможцю обіцяють купу нових меблів.

  На старт, увага, руш! Перегони на офісних стільцях у розпалі. Знайшовся на київській "Гуморині" і свій Остап Бендер. Щоправда, стільців має не 12, а лише три. Кіногерой, а за сумісництвом і ведучий дійства зізнається - досвіду проведення "Гуморин" не має. Утім, копіювати день сміху в Одесі не стали.

  Доки Остап Бендер хизується головним убором - це подружжя вирішило долучитися до свята сміху - з них малюють першоквітневий шарж. А цей чоловік каже - вже встиг пожартувати над дружиною.

  Киянин: "Просто дома пошутили над мамой. Ушли рано из дома и не сказали ни слова".

  Хто в армії служив, той у цирку не сміється. Виконати військовий обов`язок пропонують на "Гуморині" і малому, і старому. Переконують - тут без жартів. Як доказ, демонструють повістку до армії.

  Журналіст: "Много людей берут?"

  Учасник свята: "Да. Даже женщины - вот, возьмите, это повестка в военкомат. Для сына!"

  Киянка: "Не слышу!"

  Учасник свята: "Говорю, это повестка в военкомат!"

  Не залишатися осторонь свята вирішили і герої з відомого кінофільму.

  Учасник свята: "Вітаю з святом усіх, хто дивиться 5 канал!"

  Учасник свята: "Улыбайтесь, любите друг друга! Живите долго и счастливо! И никогда не верьте, что вы произошли от обезьяны! Хорошо?!"

  Ганна Рибалка, Андрій Каньшин, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Японії почалась масштабна операція з пошуку людей
  Наступний матеріал
  Столичні велосипедисти провели акцію під АП
  Теги: