Столичні школярі відсвяткували Міжнародний день планетаріїв

  Міжнародний день планетаріїв відсвяткували школярі Дніпровського району. У рамках благодійного проекту діти відвідали оновлений Київський планетарій та Центр "Атмосфера 360". Там школярі переглянули фільм "Астрономія. 10 кроків крізь небо".

  Головним гостем свята став перший космонавт незалежної України, Леонід Каденюк. Подібні зустрічі будуть відбуватись і надалі. Протягом місяця більше 5-ти тисяч учнів Дніпровського району задарма зможуть відвідати Київський планетарій.

  Школярі: "Мені сподобалось, як Леонід відповідав на питання, це було дуже цікаво. І спецефекти фільму були просто неймовірні. Вдчуття дуже яскраві".

  Школярі: "Я побачила нові технології, було дуже цікаво і, напевно, найцікавіше було побачити самого космонавта. Людина, яка побувала в космосі".

  Леонід Каденюк, перший космонавт незалежної України: "Такі заходи треба робити, треба розповсюджувати знання серед дітей, серед школярів, знання астрономії, космонавтики, залучати дітей до цієї галузі. Все-таки космічна галузь - це та галузь, яка є локомотивом цивілізаційного руху на планеті Земля".

  Олесь Довгий, співзасновник Благодійного фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної: "Це лише один із багатьох освітніх проектів, які проводяться нашим фондом. Для мене важливо саме освітні та оздоровчі проекти. Це наш пріоритет, тому що я переконаний, що лише освічена і здорова молодь сьогодні є запорукою того, що наша країна буде успішною та конкурентною завтра".

  Попередній матеріал
  У театрі ім. Франка відкрили камерну сцену
  Наступний матеріал
  Новий Генплан Києва повинен захистити Біличанський ліс
  Теги: