Столичні пляжі переповнені відпочивальниками [відео]

  Купальний сезон почався у Києві - щоправда, неофіційно. На столичних пляжах сьогодні - яблуку ніде впасти. Однак, заходити в воду ризикують не усі.

  Киянка Наталія Олексіївна відпочиває на пляжі у Гідропарку ледь не щодня - і так уже 35 років. Купатися починає з березня. Та цього року через аномальні снігопади довелося почекати .

  Наталія Дробишева, киянка: "Мы начинаем загорать где-то в марте, ну в этом году ж снег был такой - не получилось. И уже в апреле мы купаемся. Вода очень теплая сейчас - 18 градусов. Сейчас плохо - большое течение, нельзя поплавать".

  Відпочинок з подругами та купання поєднує з доброю справою - годує місцевих котів.

  Наталія Дробишева, киянка: "Приходим, в первую очередь, не купаемся - мы их кормим. У них молочко, у них рыбка, у них колбаска. Все у них".

  А Тетяна сьогодні відкривала купальний сезон разом із подругою. Прийшли не заради водних процедур - кажуть, треба засмагнути до випускного. Вода, скаржаться, ще холодна.

  Тетяна: "Холодная вода, очень холодная. Жарко и поэому как-то скупнуться приходится".

  Дарія: "Жарко, душно. Ходим купаемся уже раз пятый или четвертый".

  На Венеціанському пляжі - мусі ніде сісти. Більшість відпочивальників, щоправда, засмагає і у воду лізти не ризикує. Одні - через холод, інші скаржаться - вода брудна. Утім, є сміливці, які купальний сезон уже відкрили.

  Відпочивальники: "В душе. С 1 января".

  Відпочивальники: "В Днепре - никогда!"

  Відпочивальники: "Уже давно, еще в апреле месяце".

  Однак, лікарі незагартованим радять раннім купанням не зловживати. Офіційно купальний сезон у столиці має розпочатися за кілька тижнів.

  Євгенія Подобна, Орест Пона, 5 канал

  Попередній матеріал
  Столичну галерею "Арт-причал" - затопило
  Наступний матеріал
  На Хрещатику висадили не італійські, а кінські каштани - ГПУ просять розібратись [відео]
  Теги:
  Loading...