5.ua

Столичні футбольні ультрас проходять "курс молодого бійця"

  Табір для євромайданівців запрацював на Трухановому острові у Києві. Відкрили його на території однієї зі спортивних баз. Молоді парубки там вчаться тримати в руках зброю та надавати першу медичну допомогу. Все – у формі майстер-класу та уроків з військової справи. Проводити їх зголосилися афганці та представники стрілецьких організацій.

  Табір військово-патріотичного спрямування запрацював на Трухановому острові відсьогодні. Першими до його лав записалися футбольні фани-ультрас. Кажуть, вже завтра вони готові йти захищати свою країну. Однак, поки що знань забракло.

  У таборі навчають стріляти – з небойової зброї і по мішені – і як тримати автомат.

  Медики з Червоного хреста вчать надавати першу допомогу. постраждалим. Як відкачувати після втрати свідомості хтось знав, а хтось – забув.

  Дисципліна тут не армійська, погоджуються керівники табору. Але режим дня незабаром складуть.

  Начальник управління молоді та спорту КМДА зазначив: "Військовий табір – це ж не пансіонат з дискотеками. Ми намагаємось це об’єднати – військову дисципліну, але щоб і хлопці відчували свободу".

  Нині в таборі на Трухановому острові тренуються з півсотні хлопців. Здебільшого – це футбольні фанати та активісти, які брали участь у подіях на Євромайдані. Охочих перевірити свою бойову підготовку тут навчатимуть протягом усього літа.

  Ганна Рибалка, Данило Шматько, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Криму зафіксували передислокацію військової техніки на північ півострова
  Наступний матеріал
  На Київщині продовжують шукати зниклих майданівців
  Теги:
  Loading...