Столичні депутати здавали кров

  Києву потрібна свіжа кров. Буквально це зрозуміли районні чиновники та депутати. Кабінети Голосіївської райради на один день перетворилися на центр переливання крові. Із самого ранку сюди почали сходитися охочі допомогти іншим.
  Найактивнішими донорами стали самі депутати, - передусім ті, кого оминув цієї зими вірус грипу та інші небезпечні недуги. Для багатьох з них це було вперше. Приклад народних обранців взяли керівники комунальних підприємств, районних служб та самі кияни. У районі зізнаються, це перша спроба подолати дефіцит донорства. Перша акція кровозвання принесла непогані результати - назбирали більш як десять літрів.

  Геннадій Мармер, депутат Голосіївської райради: "Абсолютно не жалко, нет. Не готов на 100% ответить, будут у меня еще порывы или не будут, но первый шаг я уже к этому сделал".

  Микола Даневич, заступник голови Голосіївської райради: "Тільки в нашій районній 10-й лікарні за рік здали кров 600 чоловік. А потрібно 2 тисячі, тобто в 2,5 рази сьогодні не вистачає крові - це якщо ми беремо по прикладу однієї лікарні. Надалі ми будемо проводити це по нашим лікарням, тобто будемо приходити, будемо агітувати".
  Попередній матеріал
  Екс-заступник командира "Кобри" відхрещується від непристойного жесту Яценюку (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  "Легкі тілесні ушкодження" виявили медики у Черновецького після бійки з Луценком
  Теги:
  Loading...