Столична влада взялась за реконструкцію мостів

  Парковий пішохідний міст на Труханів острів - уже відремонтували. Лишилося прикрасити його вогнями. Це хочуть зробити уже навесні. До березня у мерії планують пустити рух і новою розв`язкою на мосту Патона. А от реконструкцію Шулявського шляхопродову відкладуть до закінчення футбольного Євро.

  Уперше за останні 30 років на Парковому пішохідному мосту з`явилися не відпочивальники, а будівельники. Із дня відкритя у 1957 році цей перехід на Труханів острів, який популярний серед киян і туристів, капітально ремонтували лише один раз. Перед Євро-2012 про Пішохідний міст знову згадали.

  Георгій Глінський, директор КК "Київатодор": "Зроблено сучасне покриття, яке є новітньою технологією, крім того - захист металевих конструкцій. Ми маємо за 12 мільйонів практично відремонтований повністю пішоходний міст. Який ще весною ми будем виконувати роботи по підсвітці для того, щоб він дуже гарно й естетично виглядав".  

  До початку футбольного чемпіонату столичні чиновники хочуть відкрити ще один об`єкт - розв`язку на мосту Патона. Щоби встигнути - будують утричі швидше: замість запланованих 24-х місяців хочуть упоратися за сім, до кінця березня. На якості, запевняють, це не позначиться.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Остаточний шар асфальтобетону, вони будуть безумовно проведені в дні, коли буде тепло, але сьогодні всі чорнові роботи дозволяють відповідні технології. 30 січня ми відкриємо маршрут, який звичний? без об`їзду від моста Патона на проспект Дружби народів. І наступний етап - це відкриття правого руху транспорту до кінця лютого".
   
  А от реконструкцію шляхопроводу на Шулявці мають намір розпочати уже після Євро. У планах - розширити естакаду на третину та добудувати новий заїзд із проспекту Перемоги на вулицю Гетьмана. Прокладуть його на місці непрацюючого цеху заводу "Більшовик".

  Володимир Воробйов, директор інституту "Київдормістпроект": "В прошлом году уже крыша обвалилась этого цеха, он стоит в аварийном состоянии. Его уже сносить надо не потому, что транспортная развязка, а потому, что он уже опасен. Город работает с Фондом госимущества и договоренность о том, что этот цех сносится, уже есть. Остался только вопрос - перносить его или город просто заплатит компенсацию".

  Реконструкція Шулявського мосту коштуватиме місту 400 мільйонів гривень. Розпочати роботи планують за півроку.

  Світлана Одаренко, Ольга Сас-Тарасова, Олександр Зіменко та Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Українці потрапили у ДТП в Угорщині - 6 постраждалих
  Наступний матеріал
  На місці пам`ятки культури на Андріївському узвозі зведуть готель?
  Теги: