Столична влада ледь не забрала приміщення ВУЗу

  Просто неба ледь не опинився один зі столичних навчальних закладів. Київські чиновники вирішили організувати конкурс на оренду приміщень Академії муніципального управління.

  Свою ініціативу пояснюють тим, що усе навчання у закладі платне. Державного замовлення, а, отже, і безкоштовних місць для студентів в Академії немає. Тому чиновники і пропонують навчальному закладу взяти участь у конкурсі на оренду своїх же приміщень. А потому щомісяця платити за користування аудиторіями. Намагання чиновників розкритикувала профільна комісія Київради. За словами її Голови Валерія Пономаренка, запроваджувати платну оренду для закладу мерія не має права. Оскільки Уряд надав Академії муніципального управління статус Державного навчального закладу. Тож усі його приміщення - недоторканні.

  Валерій Пономаренко, голова постійної комісії Київради з питань освіти та науки: "Подання було Журавського, як заступника голови КМДА. Без профільної комісії воно не розглядається - воно було винесене на нашу комісію з грифом "терміново". І хотіли дуже швидко все це передати. Я думаю, не без зацікавленості певних структур, які вже мали плани на ці приміщення".

  Попередній матеріал
  У Національному Палаці "Україна" з`явилася мала сцена
  Наступний матеріал
  Через дешеву гривню в Україні збільшилася кількість іноземних туристів
  Теги:
  Loading...