Столична Школа боротьби відзначила 3-річний ювілей

  Школа боротьби відсвяткувала 3-річний ювілей. Це громадська організація, яку заснували для того, щоби діти могли задарма займатися греко-римською боротьбою та дзюдо. Більшість вчителів долучилася до неї з власної ініціативи і працюють безкоштовно. За 3 роки її керівництво відкрило більше 10-ти тренувальних залів у столиці, Київській та Чернігівській областях. День народження відзначили по-спортивному - турніром "Відіжмись - підтягнись".

  Владислав, учасник змагання: "У нас - мероприятие. Ну, там надо за 30 секунд отжиматься, подтягиваться. Мой вибор - буду отжиматься".

  Похизуватися майстерністю підтягуватися та віджиматися зголосилося близько 2-х сотень учасників. Здебільшого - учні Школи боротьби та мешканці Дніпровського району. Розповідають, до турніру готувалися заздалегідь.

  Саша, учасник змагання: "Піджимався, підтягувався у нас в дворі на площадці".

  Владислав, учасник змагання: "Ну, каждые виходные делал зарядку. Это на 100 процентов!"

  Вікових обмежень до учасників організатори не ставили. Найстаршому спортсмену - 52 роки, найменшому - 6. За звання наймолодшого взявся боротися малюк у підгузку.

  День народження Школи боротьби відвідали чемпіони світу та призери Олімпійських ігор. Прийшли, щоби своїм прикладом прищепити юнакам любов до спорту. Пояснюють: самі успіху досягли завдяки тому, що з дитинства займалися спортом.

  Георгій Зантарая, чемпіон світу із дзюдо: "Може сьогодні, після нашого такого дебюту у підтягуванні та віджиманні, діти ще більше полюблять спорт".

  Роман Гонтюх, призер Олімпійських ігор: "Ми хочемо показати, що спорт - це круто, спорт - треба підтримувати. Не всі можуть бути олімпійськими чемпіонами, призерами, але в Україні повинна бути здорова нація".

  Прищепити любов до спорту на власному прикладі взявся Олесь Довгий. Він займається спортом і саме його вважає запорукою успішності.

  Олесь Довгий, почесний президент Школи боротьби: "Сьогодні ми пробуємо закладати в них не лише фізичну силу, але, я підкреслюю, для нас найважливішим завданням є закласти в них дух до боротьби, закласти в них бажання боротися, не зупинятися і боротися лише за правильні цінності".  

  Учасники турніру встановили власні рекорди. За півхвилини Сергій Заболотний віджався 70 разів. А Сергій Тимошенко - за такий же час 35 розів підтягнувся. Утім, подарунки отримали не лише переможці, а й усі учасники - безкоштовні тренування на озері Тельбин.

  Наталя Новосядла, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Голова КОДА підписав угоду про співпрацю з керівництвом острова Крит
  Наступний матеріал
  У столиці відбувся традиційний фінал КВК на пожежну тематику
  Теги: