Стартував перший фестиваль-ярмарок "Київщина туристична"

  Фестиваль "Київщина туристична" розпочав свою роботу. Це перший подібний захід в області, який покликаний популяризувати маловідомі туристичні маршрути.

  На виставці-ярмарку свої можливості показали усі райони Київщини. Приєдналися до них навіть інші області - серед них Сумщина та Закарпаття. Кожен із учасників фестивалю презентував свою наживку для туристів. Привезли до Києва народних майстрів, фолькльорні колективи та різноманітні наїдки. Працюватиме ярмарок і завтра. Ознайомитися з туристичними можливостями області можна буде біля Київської облдержадміністрації до 16-ї години.

  Анатолій Хоменко, начальник відділу культури і туризму Рокитнянської РДА: "Ми маємо 5 пам`яток архітектури національного значення, ми запрошуємо туристів. Вони мають можливість і відпочити і харчуватися якісно".

  Тетяна Федорова, заслужений майстер народного мистецтва: "Ви ж бачите - скільки всього. І не лише Ірпінь, а ще є Буча, ще є Ворзель. Ще дуже багато місць, куди можуть приїхати наші гості і їх радо всіх приймуть".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської обллдержадміністрації: "Сьогодні Київщина цікава не тільки містом Переяслав-Хмельницьким чи містом Богуславом. Дуже цікаві районні центри, маленькі містечка, де є музеї, де є фолькльорні колективи. Сьогоднішнє свято показало, що нам є чим гордитись".

  Попередній матеріал
  Управління Держкомзему намагається позбутися черг
  Наступний матеріал
  170 українців не змогли вилетіти з Нью-Йорка - відмінено авіарейс
  Теги: