промо-ролик Євробачення
промо-ролик Євробачення 5.ua

"Справжня Україна": група волонтрерів зняла альтернативний промо-ролик до Євробачення-2017

  На промо-ролик про Україну та Київ творці витратили 0 грн, усі працювали на волонтерських засадах

  Група ентузіатсів -професійних телевізійників створила альтернативне промо-відео України та Києва до Євробачення-2017. Про це повівдомляє УНІАН, посилаючись на "Українську Правду".

  Ролик називається Meet the real Ukraine і демонтрує "неідеальний" світ, зокрема Київ і Україну. Так, разом з красивими краєвидами міста, які знімали за допомогою дронів, на відео присутні реалістичні кадри війни.

  Автор ідеї, режисер і креативний продюсер Наталя Пятигіна. Побачивши офіційний промо-ролик Києва до Євробачення-2017, створений Міністерством закордонних справ, Наталія зібрала команду з 20 колег-телевізійників і запропонувала їм зняти альтернативне відео. Працювали на волонтерських засадах. Знімальне обладнання також позичали у колег.

  "Три тижні тому ми зібрали багато людей. Та зробили це відео. Про Україну. Про Київ. Просто так. Вартість –повністю безкоштовно. Ці дивовижні люди віддавали, не жаліючи себе – свій час, талант та любов. Просто тому що, нам хотілося щоб ви знали - яка Україна насправді", – написали творці у Facebook.

  Нагадаємо, 5.UA писав, що волонтери пісенного конкурсу Євробачення-2017 зможуть допомогти людям з обмеженими можливостями.

  Попередній матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено
  Наступний матеріал
  "Набрид": в Росії активісти закликають Путіна відмовитися від участі у виборах - завершено
  Loading...

  "До зустрічі в Києві": Учасники "Євробачення-2017" заговорили українською – відео

  "Час. Підсумки дня": Що може перешкодити безвізу для України та чи варто чекати бойкоту Євробачення

  Найбільша червона доріжка в історії Євробачення та Eurovillage у центрі Києва: організатори розповіли, як проходитиме конкурс