Сьогодні частково відкрили рух Гаванським мостом

  Водіям стало легше. Сьогодні частково відкрили рух Гаванським мостом. Їздити автівки поки що зможуть лише від Подолу до Оболоні.

  Проте вже наприкінці жовтя міст обіцяють відкрити в обидва боки. Тоді ж пустять водіїв і на естакаду на вулиці Набережно-Хрещатицькій. Нині ж там закінчують облаштовувати огорожу, монтаж дорожніх знаків та розмітку. 11-го жовтня міст випробують - ним одночасно поїдуть завантажені фури. За приблизними оцінками пропускна здатність транспортного вузла - 60 тисяч автомобілів за добу.

  Георгій Глінський, генеральний директор "Київатодор": "Примикання Набережно-рибальської дороги до Набережно-Хрещатинської без естакади , воно би спричиняло затори. Зараз, на сьогоднішній день, коли естакада буде введена в експлотацію, тоді можна пускати рух в дві сторони. Оце покращення, шо ми сьогодні робимо,  відкриваєм рух на Оболонь в одну сторону, тобто повертаємо його як це було раніше і збільшуємо ще одну полосу зі сторони Нижнього і Верхнього валу в сторону Поштової площі, це також покращить ситуацію".

  Попередній матеріал
  Сміттєспалювальний завод на Солом`янці найближчим часом можуть демонтувати
  Наступний матеріал
  Сьогодні дитячі садочки отримали перше тепло
  Теги: