Шахтарі
Шахтарі Дзеркало тижня

Скоротили відтік кадрів: високі зарплати в металургійних компаніях допомагають зберегти висококваліфікований персонал

  Читайте по-русски
  Станом на березень середня зарплата на підприємствах групи "Метінвест" складає 20,4 тис. грн

  Високі заробітні плати на підприємствах гірничо–металургійного комплексу допомагають компаніям галузі зберігати кваліфікований персонал на виробництві, йдеться в публікації Uaprom.info "Траєкторія зростання: куди рухаються зарплати в ГМК".

  Так, за даними Метінвесту, відтік кадрів на підприємствах групи в 2020 році скоротився з 11% до 8,6%.

  "Компанія досягла найнижчого за останні десять років відтоку завдяки постійному розвитку систем адаптації, утримання, навчання та мотивації співробітників", – повідомили в прес–службі.

  А в "АрселорМіттал Кривий Ріг" повідомили, що за підсумками минулого року відтік персоналу в компанії знизився наполовину. Це відбувалося на тлі погіршення ситуації на ринку праці України в цілому.

  За даними Держстату, рівень безробіття в країні зросла з 8,6% в кінці 2019 до 10,1% в кінці 2020 року. Це відповідає близько 1,8 млн осіб.

  У Національному банку України прогнозують, що ринок праці буде поступово відновлюватися, проте значно повільнішими темпами, ніж економіка в цілому. Безробіття досі залишається високою – на максимальному рівні з 2014 року.

  "Бізнес обережно ставиться до найму працівників, а люди – до пошуку роботи через негативних очікувань щодо нових хвиль пандемії і пов'язаних з ними обмежень", – відзначили в НБУ. Втім, регулятор прогнозує, що до кінця поточного року безробіття може знизитися до показників 2019 го.

  Варто зазначити, що за повідомленням прес–служби "Метінвест", 1 травня 2021 року компанія підвищить заробітну плату виробничому персоналу низки підприємств групи за підсумками роботи у 2020–му.

  У компанії наголошують, що зарплати в "Метінвесті" на 10–15% вищі, ніж у підприємств–конкурентів. Станом на березень середня зарплата на підприємствах групи "Метінвест" складає 20,4 тис. грн.

   

  Попередній матеріал
  СБУ відкрила провадження проти футболістів, які грали у складі команд так званих "Л/ДНР"
  Наступний матеріал
  На Донеччині загинуло двоє українських військових
  Теги:
  Loading...